Slide backgroundSprawdź

Laserowe Cięcie

Stali

Slide background

Asortymentu

Wyroby Hutnicze

Szeroki Wybór

Ze stalą robimy cuda...

Nasza stal dociera na największe łódzkie place budowy.

Buduj z nami.

20.06.2018r.

Firma METALEX istnieje od 1994 roku i jest jednym z wiodących w regionie Łódzkim przedsiębiorstw handlu wyrobami hutniczymi. Prężny rozwój oraz poszerzenie możliwości w zakresie usług wykrawania, cięcia, gięcia jak i asortymentu czyni nas wysokokonkurencyjnymi na rynku. Dzięki stałemu rozwojowi firmy poszukujemy aktualnie operatora maszyn CNC. Z nami praca na pewno nie będzie nudna dlatego podejmij wyzwanie i rozpocznij wieloletnią współpracę!

OPERATOR MASZYN CNC
(Laser i WaterJet)

OPIS STANOWISKA:

– obsługa maszyn CNC – Laser i WaterJet (stal czarna, stal nierdzewna i aluminium)

– dbałość o terminową realizację zleceń

– dbałość o środowisko pracy i powierzone mienie

– prewencyjna konserwacja maszyn

OFERUJEMY:

– niezbędne narzędzia pracy

– stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

– możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwo w szkoleniach

– umowę o pracę

OCZEKUJEMY:

– wykształcenie min. Średnie

– umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

– znajomość rysunku technicznego

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

– wysoka motywacja do pracy

– umiejętność pracy w zespole

Zgłoszenie ofert (list motywacyjny, CV) prosimy o wysłanie na rekrutacja@metalex.com.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”